Vítáme Vás!

Nejspíš koukáte, viďte? Ale no tak, přiznejte se… 🙂 Změn tady je opravdu mraky, ještě teď jsme zpocení až za ušima. Snad se Vám nový design a rozložení webu bude líbit stejně jako nám.

Rozhodli jsme se spojit dvě události dohromady – nový web vychází na světlo právě dnes vzhledem k tomu významnému datu – v prvních edicích přeci vyšel SHADOW OF THE TOMB RAIDER – a navíc ještě stále jsme v roce, kdy slavíme patnáct let s Vámi, skvělými TR fanoušky, PROTO JSME SE ROZHODLI I TOTO VÝROČÍ UCTÍT – ODE DNEŠKA SE NÁŠ WEB OFICIÁLNĚ JMENUJE TOMB RAIDER CZECH & SLOVAKIA, adresa se však nemění, takže vše zůstane, jak jste zvyklí.

Byl to ale rok! Odchod z jednoho projektu, pro který už přestavba webu probíhala, ale nebyla nikdy dokončena a data byla smazána, spuštění vlastního, a pak změna serveru – a tedy čas web postavit novější a od základu.

Pracujeme neustále….

PROTO JSOU ZDE SEKCE, KTERÝM SE JEŠTĚ INTENZIVNĚ VĚNUJEME – TY MAJÍ STATUS DOČASNĚ UZAMČENÝCH. Primárně jsme pro Vás obnovili sekce Tomb Raider série, kde všechny hry mají již v provozu herní servis – tedy návody a videonávody.

Novinky

Těch je na webu mraky, pojďme na ně lehce mrknout:

Komunita je naše nové místo, kde najdete jednak podstatné odkazy na naše skupiny pro hráče i pro diskuzi, a pak postupně všechny možné projekty pro fanoušky, o kterých si myslíme, že byste je neměli minout

Download centrum bude v provozu již velmi brzy – stačí si Vám jen vybrat, který díl hrajete a co zrovna potřebujete, a stahujte! Používáme vlastní cloud na serveru MEGA.

The Tomb Raider Times mají konečně své místo, kde všechna čísla najdete pohromadě, velmi brzy na nové platformě CoverPage i ke stažení v PDF!

Diskuze – tu jsme slýchávali coby feedback od Vás jako požadavek velmi často, a tak je tady! Diskutujme o novinkách, raďme si o merchandise, komentujme dění v Times…

Streamy jsme až doposud na webu nikdy neměli – a je to škoda. Je zábava hrát pro Vás i sledovat ostatní, nebo si střihnout multiplayer. Připojte se k nám a hrajme spolu, nebo omrkněte záznam hry, kterou jste promeškali!

Blog přijde velmi brzy – naše soukromá skládka myšlenek, komentářů a postojů (nejen) o TR i místo, kde najdete články, které na webu kdysi byly, ale nějak už nevíme, do které části je k dílům zařadit.

Archiv se chystá také – zavzpomínáme si na doby, kdy jsme nedočkavě stáli před stánky s novinami, abychom si zahráli demo nebo přečetli TR recenzi v herním časopise!

A chystáme toho ještě mnohem více – budeme se věnovat i hrám, které do série patří, ale doposud na ně nebyl prostor – mobilní tituly, GameBoy hry nebo nevydané díly.

Ještě jednou vítejte, jsme rádi, že jste s námi!

Vaše redakce