[icon_timeline timeline_line_style=“solid“ timeline_line_color=“#e6e6e6″ time_block_bg_color=“rgba(65,111,100,0.75)“ time_sep_color=“#ffffff“ time_sep_bg_color=“#416f64″][icon_timeline_sep time_sep_title=“2003″][icon_timeline_item time_title=“Tomb Raider: The Angel of Darkness“ title_font_color=“#ffffff“]V šestém díle se objevuje nová hratelná postava, lovec démonů Kurtis Trent. Hra je pojata mnohem temněji než předchozí díly, dějově navazuje na události po díle čtvrtém a pátém.

Lokace: Paříž, Praha
Zajímavost: Původně plánováno jako trilogie
[/icon_timeline_item][icon_timeline_sep time_sep_title=“2000″][icon_timeline_item time_title=“Tomb Raider: Chronicles“ title_font_color=“#ffffff“]Hra poprvé přímo navazuje na události z předchozího, tedy  čtvrtého dílu. Vypráví čtyři krátké kapitoly z Lařiných doposud neznámých výprav, na které vzpomínají její přátelé.

Lokace: Řím, Rusko, Irsko, New York
Zajímavost:

  • Znovu se setkáte s Larsonem a Pierrem
  • Poprvé se zde objevují stealth prvky
  • Se hrou byl vydán původní level editor ke tvorbě vlastních her
  • poslední díl pro PlayStation 1

[/icon_timeline_item][icon_timeline_sep time_sep_title=“1999″][icon_timeline_item time_title=“Tomb Raider: The Last Revelation“ title_font_color=“#ffffff“]V šestém díle se objevuje nová hratelná postava, lovec démonů Kurtis Trent. Hra je pojata mnohem temněji než předchozí díly, dějově navazuje na události po díle čtvrtém a pátém.

Lokace: Paříž, Praha
Zajímavost: Původně plánováno jako trilogie
[/icon_timeline_item][icon_timeline_sep time_sep_title=“1998″][icon_timeline_item time_title=“Tomb Raider III“ title_font_color=“#ffffff“]V šestém díle se objevuje nová hratelná postava, lovec démonů Kurtis Trent. Hra je pojata mnohem temněji než předchozí díly, dějově navazuje na události po díle čtvrtém a pátém.

Lokace: Paříž, Praha
Zajímavost: Původně plánováno jako trilogie
[/icon_timeline_item][icon_timeline_sep time_sep_title=“1997″][icon_timeline_item time_title=“Tomb Raider II“ title_font_color=“#ffffff“]V šestém díle se objevuje nová hratelná postava, lovec démonů Kurtis Trent. Hra je pojata mnohem temněji než předchozí díly, dějově navazuje na události po díle čtvrtém a pátém.

Lokace: Paříž, Praha
Zajímavost: Původně plánováno jako trilogie
[/icon_timeline_item][icon_timeline_sep time_sep_title=“1996″][icon_timeline_item time_title=“Tomb Raider“ title_font_color=“#ffffff“]V šestém díle se objevuje nová hratelná postava, lovec démonů Kurtis Trent. Hra je pojata mnohem temněji než předchozí díly, dějově navazuje na události po díle čtvrtém a pátém.

Lokace: Paříž, Praha
Zajímavost: Původně plánováno jako trilogie
[/icon_timeline_item][/icon_timeline]

Kolem Tomb Raidera se v době výročí děje mnohé, některé články jsou pak přímo věnovány období 25 let, anebo jde o cokoliv, co se podle nás k oslavě výročí přesně hodí.