VÝVOJÁŘ: Simutronics. Crystal Dynamics, Square Enix | VYDAVATEL: Square Enix | DATUM VYDÁNÍ: 28/05/2015 | VYŠLO NA: Android, iOS, Windows Phone 

Lara Croft: Relic Run je v pořadí již třetím přírůstkem do série her Lara Croft, tentokrát pro mobilní telefony a tablety s operačními systémy iOS, Android a Windows Phone. Hru vyvinula studia Crystal Dynamics a Simutronics a vydává jí Square Enix.

Lara Croft: Relic Run je herními principy založena na mobilním hitu Temple Run, kde hráč utíká krajinou plnou překážek a pastí s monstry za patami, po cestě sbírá mince a různá vylepšení a za svůj výkon je ohodnocen body. S Lara Croft: Relic Run se Lara vydá na tak trochu nostalgické dobrodružství, sledem událostí krátce po Temple of Osiris, a bude se snažit najít stopy po zmizelém kolegovi, Carterovi Bellovi; v cestě jí nestojí jen pasti, ale staří známí padouši (jako kostlivci nebo T-Rex), Lara si i zastřílí nebo se projede na motorce či čtyřkolce. V tomto herním stylu se jedná o první hru na mobil s Larou v hlavní roli.