Pokud jste četli předposlední číslo našeho magazínu, narazili jste jistě na reportáž půvabné Karolíny Vonáškové, která se účastnila koncertu The Tomb Raider Suite v Hatfield House. Z fotek na Vás dýchalo nadšení dívky „z lidu“, která se dostala na akci, kterou na vlastní kůži jen tak nezažijete. To jsme ovšem ještě netušili, že z této dívky se stane Lara Croft. Ano, opravdu jsme se nespletli.

Karolína má odvahu a nadání překvapovat, což dokázala tím, že se pustila do velmi těžkého. náročného a upřímně, i velmi nevděčného úkolu. Rozhodla se, že se sama stane Larou Croft, všemi námi milovanou, a dá vzniknout prvnímu oficiálnímu českému fan filmu o této legendě. A proč že jsem říkal nevděčnému? Zaslouží si spolu s celým týmem i kolegy herci velký obdiv a uznání, protože do toho šli po hlavě, i když dobře věděli, že být ikonou jako Lara znamená vydat ze sebe opravdu to nejlepší, aby nezklamali velká očekávání fanoušků, která na sebe přitáhli.

Ovšem už trailer sám o sobě dává tušit, že se jedná o plané obavy a že se můžeme těšit na zážitek, který v Česku zatím nemá obdoby! Více toho pro Vás chystáme na náš blog, kde se pustíme do zpovědi týmu i samotných herců, ale teď to hlavní – PREMIÉRA UŽ JE ZA DVEŘMI! 

MRKNĚTE NA TRAILER!